You need to upgrade your Flash Player
0 projektów
Wirtualny spacer

Wirtualny spacer

Prezentujemy Państwu możliwość skorzystania z Wirtualnego Spaceru po naszych projektach.

Do obejrzenia aplikacji niezbędne jest zainstalowanie wtyczki:


Amber   Bachus   Szyper 4  
Dudek 2   Czajka   Lara  
Zośka 2   Maciejka 4   Aria 3  
Bluszcz 2   Poemat 3   Tercja 2  
Wilga 2   Beta 2   Huragan  
Meteor   Sopran 4    

Pogodny   Dom   to   katalog   projektów   i   serwis   internetowy   należący  do pracowni projektowej MTM STYL, lidera wśród firm   zajmujących się   projektowaniem i sprzedażą   projektów   gotowych na terenie   kraju i poza   jego   granicami. Wykonane przez nas projekty domów cechują się zastosowaniem   nowatorskich i funkcjonalnych   rozwiązań   oraz   unikalnym   stylem, który   zdobył   uznanie branży oraz inwestorów. Decydując się na nasze usługi masz pewność, że zaprojektowany przez nas dom to dom energooszczędny, a zastosowane w nim rozwiązania umożliwią właściwą izolację termiczną budynku, efektywne gospodarowanie energią oraz poprawienie klasy energetycznej budynku. Projekty domów energooszczędnych są jednym z głównych obszarów działalności naszej firmy. Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów, którzy na etapie wyboru projektu myślą o kosztach eksploatacji swego domu w przyszłości ciągle wzbogacamy nasze projekty energooszczędne. W procesie tworzenia projektu dbamy o każdy detal, tak aby efekt finalny spełniał wszystkie oczekiwania naszych klientów. Wierzymy, że dobry projekt jest duszą   każdego   budynku, dlatego   kiedy   wykonujemy   projekty   domów   jednorodzinnych   dbamy o to, aby przyszłe lokum odzwierciedlało gusta i charakter osób, które mają w nim zamieszkać.
 
Materiały graficzne do projektów prezentowane na stronach internetowych MTM STYL Sp. z o.o., Sp.k. nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu Cywilnego). W wyniku ciągłego udoskonalania oferty projekty mogą się nieznacznie różnić od zaprezentowanych materiałów graficznych, które mają charakter jedynie informacyjny i poglądowy.
 
© Pracownia projektowa MTM STYL Sp. z.o.o Sp. k., Białystok, ul. Podleśna 14 wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku,XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000394784 NIP 5423218654, REGON 200604329, suma komandytowa 50 000 PLN, wysokość kapitału 5.6 mln PLN, ING Bank Śląski S.A. 64 1050 1953 1000 0090 9169 4365, tel. (85) 740 87 50 do 58, fax (85) 732 08 34, e-mail: mtm@mtmstyl.pl
projekt domu, projekty domów jednorodzinnych, Mapa strony